Search form

Јован 20:9

9зашто уште не го знаеја Писмото, дека Он требаше да воскресне од мртвите.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index