Search form

Јован 21:1

ГЛАВА 21

(Зачало 66)

1Потоа пак им се јави Исус на учениците Свои кај Тиверијадското Море. А вака се јави:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index