Search form

Јован 21:12

12Исус им рече: – Дојдете, јадете! И никој не смееше да Го праша: – Кој си Ти? – Оти гледаа дека е Господ.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index