Search form

Јован 21:19

19А ова го рече, за да покаже со каква смрт ќе Го прослави Бога. И штом го кажа тоа, му рече: – Оди по Мене!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index