Search form

Јован 21:21

21Петар, штом го виде него, Му рече на Исуса: – Господи, а овој, пак, зошто?!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index