Search form

Јован 21:22

22Исус му рече: – Ако сакам тој да остане, додека дојдам, тебе што ти е? Ти врви по Мене!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index