Search form

Јован 21:24

24Тој е ученикот, којшто сведочи за овие работи и ги напиша; и знаеме дека сведоштвото негово е вистинско.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index