Search form

Јован 21:4

4А кога се раздени, застана Исус на брегот, но учениците не Го познаа дека е Исус.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index