Search form

Јован 21:5

5Исус им рече: – Деца, имате ли нешто за јадење? Му одговорија: – Не!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index