Search form

Јован 21:6

6А Он им рече: – Фрлете ја мрежата на десната страна од коработ и ќе најдете. Ја фрлија, и не можеа веќе да ја извлечат од многу риби.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index