Search form

Јован 21:8

8А другите ученици, влечејќи ја мрежата со риби, дојдоа со коработ, оти не беа далеку од земјата, но само околу двесте лакти.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index