Search form

Јован 21:9

9Но, кога излегоа на земјата, видоа накладен оган, и на него ставена риба и леб.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index