Search form

Јован 3:1

ГЛАВА 3

(Зачало 8)

1Меѓу фарисеите беше еден човек по име Никодим, кнез јудејски.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index