Search form

Јован 3:10

10Исус одговори и Му рече: – Ти си учител Израилев, па тоа ли не го знаеш?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index