Search form

Јован 3:11

11Вистина, вистина ти велам: ние зборуваме за она што знаеме и сведочиме за она што сме виделе; а вие нашето сведоштво не го примате.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index