Search form

Јован 3:12

12Кога за земни работи ви говорев и не верувавте, како ќе поверувате ако би ви говорел за небесни?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index