Search form

Јован 3:13

(Зачало 9)

13Никој не се искачил на небо, освен Синот Човечки, Којшто слезе од небото и Кој е на небото.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index