Search form

Јован 3:14

14И како што Мојсеј ја издигна змијата во пустината, така треба да се издигне и Синот Човечки,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index