Search form

Јован 3:15

15та секој што верува во Него, да не загине, но да има живот вечен.

Крај на четвртокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index