Search form

Јован 3:16

(Зачало 10)

16Зашто Бог толку го возљуби светот, та Го даде Својот Единороден Син, па секој што верува во Него да не погине, но да има живот вечен.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index