Search form

Јован 3:17

17Бидејќи Бог не Го испра ти Својот Син во светот за да му суди на светот, туку светот да се спаси преку Него.

Крај на неделата пред Воздвижение

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index