Search form

Јован 3:18

18Којшто верува во Него, нема да биде суден, а кој не верува, тој веќе е осуден, оти не поверувал во името на Единородниот Син Божји.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index