Search form

Јован 3:21

21А оној што твори вистина, оди кон светлината, за да се видат неговите дела, бидејќи се по Бога извршени.

Крај на вторникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index