Search form

Јован 3:22

(Зачало 11)

22Потоа дојде Исус со учениците Свои во земјата јудејска, и таму живееше со нив, и крштеваше.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index