Search form

Јован 3:25

25Тогаш настана расправија меѓу учениците Јованови и Јудејците околу очистувањето.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index