Search form

Јован 3:27

27А Јован одговори и рече: – Не може човек ништо да прими, ако не му е дадено од небото.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index