Search form

Јован 3:28

28Вие самите сте мои сведоци, дека реков: јас не сум Христос, но сум испратен пред Него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index