Search form

Јован 3:3

3Му одговори Исус и рече: – Вистина, вистина ти велам, ако некој не се роди одозгора, не може да го види царството Божјо.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index