Search form

Јован 3:32

32И за она што виде и чу, за тоа сведочи; и сведоштвата Негови никој не ги прима.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index