Search form

Јован 3:33

33Кој го примил Неговото сведоштво, потврдил дека Бог е вистински.

Крај на саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index