Search form

Јован 3:34

34Кого, пак, Бог го испратил, Он говори Божји зборови; оти Бог не Го дава Духот со мерка.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index