Search form

Јован 3:35

35Зашто Отецот Го љуби Својот Син и сѐ Му даде во раката Негова.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index