Search form

Јован 3:4

4Никодим Му рече: – Како може човек да се роди, кога е стар? Зар може по вторпат да влезе во утробата на мајка си и да се роди?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index