Search form

Јован 3:5

5А Исус му одговори: – Вистина, вистина ти велам: ако некој не се роди од вода и Дух, не може да влезе во царството Божјо;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index