Search form

Јован 3:8

8Духот дише каде што сака и гласот Негов го слушаш, ама не знаеш од каде иде и на каде оди; така е со секој човек роден од Дух.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index