Search form

Јован 4:13

13Исус ѝ одговори и рече: – Секој што пие од оваа вода, пак ќе ожедни;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index