Search form

Јован 4:15

15Жената Му рече: – Господи, дај ми таква вода за да не ожеднувам, ниту да идам овде за полнење!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index