Search form

Јован 4:18

18зашто петмина мажи си имала и овој што го имаш сега не ти е маж; ете, точно кажа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index