Search form

Јован 4:24

24Бог е Дух, и оние што Му се клањаат, треба да се поклонуваат со дух и вистина.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index