Search form

Јован 4:29

29– Дојдете, видете Го Човекот, Кој ми кажа сѐ што сум направила; да не е Он Христос?!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index