Search form

Јован 4:33

33Тогаш учениците си проговорија помеѓу себе: освен, ако некој Му донел да јаде?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index