Search form

Јован 4:40

40А кога дојдоа Самарјаните при Него, Го помолија да остане кај нив; и Он остана таму два дена.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index