Search form

Јован 4:44

44Зашто Самиот Исус беше посведочил дека пророкот во својата татковина нема чест.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index