Search form

Јован 4:51

51И веднаш, кога слегуваше, го сретнаа слугите негови и му јавија: – Синот твој е жив!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index