Search form

Јован 4:54

54Ова, пак, второ чудо го направи Исус, кога пристигна од Јудеја во Галилеја.

Крај на понеделникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index