Search form

Јован 4:7

7Дојде една жена од Самарија, за да полни вода. Исус ѝ рече: – Дај Ми да пијам!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index