Search form

Јован 5:1

ГЛАВА 5

(Зачало 14)

1Потоа имаше празник, и се искачи Исус во Ерусалим.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index