Search form

Јован 5:10

10Евреите, пак, му рекоа на исцелениот: – Сабота е, и не треба да ја земаш својата постелка.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index