Search form

Јован 5:11

11Но тој им одговори: – Оној што ме излечи ми рече: земи ја постелката своја и оди!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index