Search form

Јован 5:12

12А тие го прашаа: – Кој е Човекот што ти рече: земи ја постелката своја и оди?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index